- Nowy



Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
Poszukujesz niezawodnych i trwałych końcówek kablowych do swojej instalacji elektrycznej? ERGOM ma dla Ciebie rozwiązanie. Końcówka kablowa HI 6/18 ERHL, o kodzie producenta: E08KH-02010106500 i kolorze żółtym, jest produktem, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających fachowców. Wykonana z wysokiej jakości miedzi i zabezpieczona przez proces cynowania, zapewnia doskonałą ochronę i stabilność połączenia dla przewodów o przekroju znamionowym 6mm2.
Dzięki stosowaniu materiału izolacyjnego z poliamidu, nasze końcówki kablowe oferują znakomitą ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wpływem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć czy substancje chemiczne. Dodatkowo, stanowiące kluczowy element osprzętu łączeniowego, są odpowiednie dla różnorodnych zastosowań w branżach takich jak budownictwo, automatyka czy produkcja maszyn, gdzie niezbędna jest niezawodność każdego połączenia.
Standardowa budowa naszych końcówek kablowych, o długości tulejki 18 mm, gwarantuje łatwość montażu i pasuje do większości zastosowań, sprawiając, że produkt jest niezastąpiony w pracy każdego specjalisty.
Serdecznie zapraszamy do zakupu zestawu 100 sztuk końcówek kablowych ERGOM z serii HI 6/18 ERHL. Ich wysoka jakość, trwałość i niezawodność sprawią, że staną się one niezbędnym elementem w Państwa narzędziowni.
Karta danych
Specyficzne odniesienia
No customer reviews for the moment.