



Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
Przedstawiamy wysokiej jakości końcówki łączące miedziane z izolacją PVC od renomowanego producenta EM GROUP. Model LI6 to niezbędny element dla każdego profesjonalisty zajmującego się instalacjami elektrycznymi. Końcówki te są przeznaczone do tworzenia niezawodnych połączeń w szerokim zakresie przewodów.
Zaprojektowane z myślą o łatwym i szybkim montażu, te miedziane tulejki łączące zapewniają wyjątkową trwałość i bezpieczeństwo użytkowania. Model LI6 pokryty jest warstwą cyny, co dodatkowo zabezpiecza przed korozją, zapewniając długi okres eksploatacji nawet w wymagających warunkach.
Cechuje je żółta izolacja PVC, która nie tylko zwiększa wizualną identyfikację połączenia, ale także zapewnia dodatkową izolację i ochronę. Produkt został zaprojektowany z myślą o przewodach o przekroju znamionowym od 4 do 6 mm², co czyni go uniwersalnym rozwiązaniem dla wielu rodzajów instalacji.
W opakowaniu znajdziesz 100 sztuk, co zapewni ci odpowiedni zapas tulejek potrzebnych do realizacji Twoich projektów. Bez względu na to, czy zajmujesz się montażem instalacji elektrycznych w budownictwie, motoryzacji czy przemyśle - tulejki łączące model LI6 od EM GROUP staną się niezastąpionym elementem Twojego wyposażenia.
Podkreśl swoje profesjonalizm i zadbaj o bezpieczeństwo instalacji elektrycznych wybierając końcówki łączące miedziane od EM GROUP. Postaw na sprawdzone rozwiązania, które umożliwiają wykonanie pracy szybko, efektywnie i z zachowaniem najwyższych standardów.
Karta danych
Specyficzne odniesienia
No customer reviews for the moment.