




Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
Przedstawiamy wyjątkowe końcówki oczkowe izolowane od renomowanego producenta ERGOM, które zapewniają najwyższą jakość połączeń elektrycznych. Produkt o kodzie producenta E09KO-02010103400 oraz kodzie EAN 5900003120956 jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów i hobbystów ceniących precyzję oraz niezawodność.
Te końcówki kablowe oczkowe, o przekroju znamionowym 10 mm2 i rozmiarze gwintu metrycznego przyłącza 8, są nie tylko funkcjonalne, ale także zapewniają maksymalne bezpieczeństwo użytkowania dzięki izolacji. Ich kształt oczkowy umożliwia łatwe i trwałe połączenie z terminalami i urządzeniami elektrycznymi.
Choć produkt nie jest zgodny z DIN, jego parametry techniczne gwarantują uniwersalność zastosowania w różnorodnych projektach elektrycznych. Każdy zestaw zawiera 100 sztuk końcówek, co sprawia, że jest to ekonomiczne rozwiązanie dla osób potrzebujących większej ilości materiałów do realizacji swoich projektów.
Czy potrzebujesz niezawodnych i trwałych końcówki kablowych oczkowych do swoich instalacji? ERGOM KOI 10/8 będzie doskonałym wyborem, zapewniającym długotrwałą i bezawaryjną pracę połączeń elektrycznych.
Nie przegap szansy na zakup wyjątkowych końcówki kablowe oczkowe od ERGOM, które z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Karta danych
Specyficzne odniesienia
No customer reviews for the moment.