




Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
W poszukiwaniu najwyższej jakości końcówek kablowych oczkowych, warto zwrócić uwagę na produkt marki ERGOM o kodzie producenta E11KM-01020202402. Ta precyzyjnie wykonana końcówka oczkowa z miedzi, cynowana dla dodatkowej ochrony, zapewnia doskonałe właściwości przewodzenia oraz długotrwałość użytkowania.
Charakteryzuje się prostym kątem połączenia, co czyni ją szczególnie przydatną w wielu aplikacjach elektrycznych. Dzięki zastosowaniu rozwiązania, jakim jest otwór kontrolny, niemal natychmiast można zweryfikować, czy przewód został prawidłowo zamontowany, zwiększając bezpieczeństwo oraz niezawodność połączeń.
Niezależnie od tego, czy pracujesz z przewodami wielożyłowymi, warto mieć świadomość, że ta końcówka kablowa oczkowa została zaprojektowana, aby sprostać Twoim wymaganiom. Dzięki znamionowemu przekrojowi poprzecznemu wynoszącemu 50 mm2 masz gwarancję, że może ona być stosowana z przewodami o odpowiedniej grubości, zapewniając tym samym wydajność i bezproblemową eksploatację.
Każdy, kto szuka rozwiązania, które pozwoli uzyskać pewne i stabilne połączenie elektryczne, powinien rozważyć użycie tych końcówek kablowych. Zapakowane w praktyczne zestawy po 10 sztuk, umożliwiają kompletne wyposażenie potrzebne do wykonania wielu instalacji bez konieczności częstego dokupywania materiałów.
Pamiętaj, że wybierając produkty marki ERGOM, decydujesz się na niezawodność i jakość potwierdzoną wieloletnim doświadczeniem. Niezależnie od wymagań swojej instalacji elektrycznej, końcówka oczkowa miedziana cynowana od ERGOM to wybór, który pozwoli Ci pracować efektywniej, bezpieczniej i z większą pewnością sukcesu.
Karta danych
Specyficzne odniesienia
No customer reviews for the moment.