






Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
Elektryka i teletechnika - wszystko, czego potrzebujesz!
()
Narożnik zewnętrzny jest jednym z podstawowych dodatków pozawalającym na zbudowanie optymalnego systemu kanałów elektroinstalacyjnych. Służy do łączenia dwóch kanałów w jedną trase kablową.
Zadbaj o estetykę i bezpieczeństwo swojej instalacji elektrycznej z narożnikami do kanałów kablowych zewnętrznych OBO BETTERMANN. Prezentowany model WDK 40x25 HA25040RW w śnieżnobiałym kolorze stanowi doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują trwałego i estetycznego sposobu na połączenie kanałów kablowych. Zaprojektowany z myślą o łatwym montażu, narożnik jest symetryczny, co pozwala na jego zastosowanie w różnorodnych konfiguracjach.
Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości PVC, produkt jest nie tylko trwały, ale również łatwy w utrzymaniu. Posiada szerokość 40 mm oraz głębokość 25 mm, dzięki czemu pasuje do większości standardowych kanałów kablowych. Chociaż nie jest bezhalogenowy, jego klasyczny biały kolor (numer RAL 9010) doskonale komponuje się z otoczeniem, zachowując jednocześnie wysoką estetykę instalacji.
W pakiecie znajduje się 4 sztuki narożników, co ułatwia kompleksowe zabezpieczenie i estetyczne wykończenie instalacji. Mimo że narożniki te nie posiadają klamr kablowych, zapewniają solidne i trwałe połączenie kanałów, dzięki zintegrowanemu łącznikowi kątowemu zewnętrznemu.
Idealne dla każdego, kto szuka symetrycznego i łatwego w montażu rozwiązania do tworzenia estetycznych i bezpiecznych połączeń kanałów kablowych. Wybierz narożniki do kanałów kablowych zewnętrznych OBO BETTERMANN i ciesz się trwałością oraz wysoką estetyką swojej instalacji elektrycznej.
Karta danych
Specyficzne odniesienia
No customer reviews for the moment.