Rozwiązania audio / video

Lorem Ipsum jest tekstem stosowanym jako przykładowy wypełniacz w przemyśle poligraficznym. Został po raz pierwszy użyty w XV w. przez nieznanego drukarza do wypełnienia tekstem próbnej książki. Pięć wieków później zaczął być używany przemyśle elektronicznym, pozostając praktycznie niezmienionym. Spopularyzował się w latach 60. XX w. wraz z publikacją arkuszy Letrasetu, zawierających fragmenty Lorem Ipsum, a ostatnio z zawierającym różne wersje Lorem Ipsum oprogramowaniem przeznaczonym do realizacji druków na komputerach osobistych, jak Aldus PageMaker

szafy_rack_2.jpg

Rozwiązania audio / video

Aktywne filtry

3 799,47 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/1 port DVI

CN8600 DVI KVM over IP to ekonomiczne urządzenie klasy „over IP” (zapewniające transmisję za pośrednictwem protokołu IP). Pozwala uzyskiwać dostęp do materiałów wizyjnych i dźwiękowych oraz wirtualnych nośników poprzez zdalne kontrolowanie komputera lub stacji roboczej. CN8600 realizuje funkcję „over IP” przez połączenie z kompatybilnym przełącznikiem ATEN DVI KVM i/lub konsolą LCD, np. CS1768 (8-portowy przełącznik USB DVI KVM) lub CL6700 (konsola DVI LCD).

Free Shipping
3 799,47 zł
  Wysyłka w 48h
2 979,06 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/1 port USB VGA

Jednoportowy KVM over IP CN8000A umożliwia dostęp w celu sterowania „over-IP” dla konwencjonalnych przełączników KVM, które nie posiadają wbudowanej funkcji over-IP. Pozwala operatorom systemu na monitorowanie i dostęp do komputerów ze zdalnych lokalizacji przy użyciu standardowej przeglądarki internetowej lub aplikacji Windows i Java. Urządzenie CN8000A podłącza się do sieci Intranet LAN lub WAN poprzez użycie będącego branżowym standardem kabla Cat 5e/6, a następnie podłącza się do lokalnego przełącznika KVM lub serwera poprzez niestandardowy kabel KVM.

Free Shipping
2 979,06 zł
  Wysyłka w 48h
2 894,19 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/1 port VGA 1 port PDU

KN1000 jest modułem sterującym, który zapewnia zdalny dostęp do serwerów na poziomie systemu BIOS i uzupełnia o funkcję działania w sieci IP (over IP) przełączniki normalnie nieobsługujące takiego trybu pracy. Umożliwia operatorowi monitorowanie komputerów i uzyskiwanie do nich dostępu z lokalizacji zdalnych, za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji Windows/Java. Pozwala na rozwiązywanie problemów na poziomie systemu BIOS bez konieczności ciągłego przebywania w miejscu działania serwera. Ponadto KN1000 zapewnia dostęp na zasadzie „out-of-band”, w tym obsługę zewnętrznego modemu.

Free Shipping
2 894,19 zł
  Wysyłka w 48h
16 154,75 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/16 port Kat.5 Virtual Media

Seria KN umożliwia dostęp do konsoli lokalnej i zdalny dostęp IP dla operatorów. Pozwala monitorować i uzyskiwać dostęp do całego data center poprzez sieć za pomocą przeglądarki internetowej. Ponadto oferuje dostęp poza pasmem z obsługą zewnętrznego modemu w celu rozwiązywania problemów na poziomie systemu BIOS, gdy sieć jest niedostępna.

Free Shipping
16 154,75 zł
  Wysyłka w 48h
4 661,42 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/16 port Kat.5 stackowalny

Przełącznik KVM over IP Cat 5 KH1516Ai o wysokiej gęstości upakowania (High-Density) są oferowane w konfiguracji z 16 portami w obudowie 1U pozwalającej na łatwe zamontowanie w stelażu. Umożliwiają lokalnym i zdalnym operatorom monitorowanie i uzyskiwanie dostępu do całego korporacyjnego centrum przetwarzania danych przez przeglądarkę internetową.

Free Shipping
4 661,42 zł
  Wysyłka w 48h
3 856,05 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/16 port PS/2 USB VGA

CS1716i to przełącznik KVM bazujący na protokole IP. Umożliwia operatorom lokalnym i zdalnym monitorowanie i korzystanie z wielu komputerów. Użytkownicy zdalni korzystają z przełącznika przez Internet za pomocą przeglądarki internetowej i protokołu komunikacyjnego TCP/IP. Urządzenie CS1716i obsługuje do 32 użytkowników jednocześnie, przy zapewnieniu dostępu do komputera przez jedną magistralę. Wbudowana funkcja tablicy komunikatów (Message Board) umożliwia wzajemne komunikowanie się użytkowników na wzór internetowego chatu. Taki mechanizm wymiany informacji w czasie rzeczywistym usprawnia wspólne zarządzanie instalacją.

Free Shipping
3 856,05 zł
  Wysyłka w 48h
3 940,07 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/8 port Kat.5 stackowalny

Przełącznik KVM over IP Cat 5 KH1508Ai o wysokiej gęstości upakowania (High-Density) są oferowane w konfiguracji z 8 portami w obudowie 1U pozwalającej na łatwe zamontowanie w stelażu. Umożliwiają lokalnym i zdalnym operatorom monitorowanie i uzyskiwanie dostępu do całego korporacyjnego centrum przetwarzania danych przez przeglądarkę internetową.

Free Shipping
3 940,07 zł
  Wysyłka w 48h
9 124,47 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/8 port kat.5 Virtual Media

Nowa generacja przełączników KVM over IP firmy ATEN - seria KN umożliwia dostęp do konsoli lokalnej i zdalny dostęp IP dla operatorów, aby monitorować i uzyskiwać dostęp do całego centrum danych poprzez sieć za pomocą przeglądarki internetowej. Ponadto oferują dostęp poza pasmem z obsługą zewnętrznego modemu w celu rozwiązywania problemów na poziomie systemu BIOS, gdy sieć jest niedostępna.

Free Shipping
9 124,47 zł
  Wysyłka w 48h
3 286,56 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 1/8 port PS/2 USB VGA

CS1708i to przełącznik KVM bazujący na protokole IP. Umożliwia operatorom lokalnym i zdalnym monitorowanie i korzystanie z wielu komputerów. Użytkownicy zdalni korzystają z przełącznika przez Internet za pomocą przeglądarki internetowej i protokołu komunikacyjnego TCP/IP. Urządzenie CS1708i obsługuje do 32 użytkowników jednocześnie, przy zapewnieniu dostępu do komputera przez jedną magistralę. Wbudowana funkcja tablicy komunikatów (Message Board) umożliwia wzajemne komunikowanie się użytkowników na wzór internetowego chatu. Taki mechanizm wymiany informacji w czasie rzeczywistym usprawnia wspólne zarządzanie instalacją.

Free Shipping
3 286,56 zł
  Wysyłka w 48h
19 077,36 zł

ATEN Przełącznik KVM over IP 2/32 port Kat.5 Virtual Media

Przełączniki KVM over IP 4. generacji firmy ATEN przekraczają oczekiwania. Urządzenie KN2132VA oferuje doskonałą jakość wideo (z rozdzielczościami Full HD do 1920 x 1200), ze standardem zabezpieczeń FIPS 140-2 poziomu 1 i transmisjami wirtualnych mediów z dwukrotnie większą prędkością niż normalnie. Seria KN oferuje dostęp z poziomu konsoli lokalnej i zdalnej przez IP dla użytkowników, do monitorowania i dostępu całego centrum danych przez sieć. Ponadto oferuje dostęp poza pasmem podstawowym dzięki wsparciu dla modemu zewnętrznego w celu rozwiązywania problemów na poziomie systemu BIOS, gdy sieć nie działa.

Free Shipping
19 077,36 zł
  Wysyłka w 48h