Kategorie

Oferta

         W naszej ofercie znajdują się pasywne oraz aktywne elementy sieci strukturalnych uzupełnione o pełną gamę produktów zasilania gwarantowanego. Posiadamy zarówno markowe produkty najwyższej jakości jak i ich odpowiedniki w najbardziej przystępnych cenach na rynku.

 

         Ceny podane w sklepie internetowym są cenami detalicznymi.

         Przy zamówieniach hurtowych prosimy o kontakt mailowy sklep@kelerbran.pl

         W przypadku gdy zamówienie szykowane jest pod przetarg, jesteśmy w stanie uzyskać lepsze ceny od producentów lub dystrybutorów, jedynym wymogiem jest jak najszybsze zarezerwowanie konkretnego przetargu w centrali producenta. Aby przyśpieszyć niezbędne czynności w takim przypadku prosimy o kontakt mailowy na adres: przetargi@kelerbran.pl

 

         Staramy się systematycznie poszerzać liczbę produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. Mnogość rozwiązań oferowanych przez producentów sprawia jednak, że zadanie to wydaje się nie mieć końca. Dlatego, jeżeli poszukujesz towarów, których nie znalazłeś u nas na stronie prosimy o kontakt mailowy na adres: sklep@kelerbran.pl lub tel. +48 (22) 870 26 30

Poniżej lista producentów, których towary na stałe dostępne są w naszej ofercie:

oferta

Po krótce przedstawimy również najbardziej zaawansowane technicznie marki. 

         W dziedzinie pasywnego osprzętu wyróżniają nas produkty marki Telegärtner. Ta niemiecka firma produkuje najwyższej klasy osprzęt sieciowy min. kable, patchcordy, patchpanele, wtyki, gniazda itp. w technologii miedzianej oraz światłowodowej. Komponenty tej marki służą między innymi do budowy Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS). Nasza firma dysponuje certyfikatem pozwalającym uzyskać aż 25 lat gwarancji na sieci zbudowane z produktów Telegärtner.

ISS Telegärtner

 

         Z aktywnych elementów sieci strukturalnych oferowanych przez naszą firmę wyróżnić należy Allied Telesis oraz Raritan.

         Allied Telesis  jest japońską firmą produkującą switche, przemysłowe switche, media konwertery, akces pointy itp. Produkty tej marki wykonane są z japońską precyzją, posiadają 5 lat gwarancji, z której niezwykle rzadko zdarza się nam korzystać.  

         Amerykańska firma Raritan dostarcza przede wszystkim konsole KVM oraz zarządzalne listwy zasilające. O jakości tych produktów może świadczyć stosowanie ich na całym świecie w centralach takich gigantów jak Coca-Cola czy Apple.

 

         W naszej ofercie z zasilania gwarantowanego najlepsze jakościowo są UPS-y od General Electric oraz Legrand. W przypadku instalacji UPSów tych producentów jesteśmy w stanie zagwarantować obecność licencjonowanych monterów. 

 


Agencja Interaktywna Migomedia